01 Квітня, 2021 р., 16:51
            В межах загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізує Міністерство охорони здоров’я України разом з Міністерством культури та інформаційної політики України, ДУ “Центр громадського здоров’я України”, за підтримки ЮНІСЕФ, виготовлено інформаційні аудіо, відео та інші матеріали з метою якісного та достовірного інформування населення України щодо проведення вакцинальної кампанії проти COVID-19. Таким чином, звертаємось із проханням сприяти розміщенню цих матеріалів на усіх доступних інформаційних платформах та в місцях дотику з громадянами (громадські місця). Зазначені матеріали для опрацювання можна завантажити в електронному вигляді за посиланням: