22 Вересня, 2023 р., 15:00
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ , З МЕТОЮ ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ (ЗЕМЛІ ПРОМИСЛОВОСТІ) ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ, ПІДСОБНИХ І ДОПОМІЖНИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПЛОЩЕЮ 1,0500ГА, КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 7122586700:04:001:0118 НА ТЕРИТОРІ СЕЛИЩЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ В АДМІНМЕЖАХ ПЕТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
09 Серпня, 2023 р., 15:08
ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ   СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ (СЕО) ПРОЕКТУ
24 Лютого, 2022 р., 08:59
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії Селищенської сільської ради від 31.03.2021 № 7-2/VIІI «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Селищенської сільської ради», зі змінами, Селищенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства «Добробут» Селищенської сільської ради».
24 Лютого, 2022 р., 08:53