11 Квітня, 2024 р., 11:15
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
10 Квітня, 2024 р., 14:17
       З настанням весняного періоду існує ризик інфікування людей збудниками природновогнищевих інфекційних захворювань. Найбільш поширеним з таких захворювань серед населення  протягом останніх років став іксодовий кліщовий бореліоз або хвороба Лайма.
08 Квітня, 2024 р., 11:41
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.